Pomoc dla wypożyczalni

Jak uaktualnić stronę “O mnie”?

Aktualnie edycją strony O mnie zajmuje się dział wsparcia CandyRent. Skontaktuj się z nami na pomoc@candyrent.com i opisz, jakie zmiany chciałbyś wprowadzić. Wprowadzimy je za Ciebie, abyś nie musiał się fatygować.

Gdzie mogę sprawdzić wypożyczenia?

Po zalogowaniu do “Panelu wypożyczalni” w głównym kokpicie zawsze będziesz widział dzisiejsze wypożyczenia, listę wypożyczeń na kolejny dzień oraz oczekujące wypożyczenia. Aby zobaczyć wszystkie wypożyczenia wybierz z menu “Lista wypożyczeń”.

Gdzie mogę sprawdzić ile wypożyczający ma mi zapłacić?

Po kliknięciu w dane wypożyczenie na liście wypożyczeń pojawi Ci się okno podsumowania zamówienia. W podsumowaniu będziesz miał informacje o tym, ile kosztuje każda para nart, którą klient wypożycza. Zobaczysz jaki był łączny przychód z wypożyczenia oraz jaką część pobiera CandyRent. To, ile klient powinien zapłacić Tobie na miejscu będzie opisane zwrotem Odbierz na miejscu.

Gdzie mogę sprawdzić jaki sprzęt został wypożyczany?

Informacja o tym jaki sprzęt zamówił klient dostępna jest w podsumowaniu każdego zamówienia. Dodatkowo podane są wszelkie parametry narciarza, aby ułatwić Ci dopasowanie do niego nart. Te informacje przychodzą również w mailu informującym Cię o nowej rezerwacji.

Gdzie mogę sprawdzić na kiedy sprzęt został wypożyczony?

Informacja o tym w jakim terminie został wypożyczony sprzęt dostępna jest w podsumowaniu każdego zamówienia opisana zwrotem Termin wynajmu.

Jak mogę się zalogować do panelu zarządzającego?

Wystarczy kliknąć w link “Panel wypożyczalni” dostępny w stopce CandyRent.

Skasowałem SMS/wiadomośc email, czy mogę dostać potwierdzenie jeszcze raz?

Nie jest to konieczne, gdyż lista wypożyczeń dostępna jest cały czas po zalogowaniu do panelu Twojej wypożyczalni.

Wypożyczający nie zjawił się po odbiór nart, co teraz?

Poinformuj nas o tym wysyłając numer konkretnego zamówienia (dostępny na stronie podsumowania zamówienia) na adres email reklamacje@candyrent.com wraz z krótkim opisem sytuacji. Skontaktujemy się z Tobą i zrekompensujemy Ci to do kwoty, którą w ramach zaliczki wpłacił nam wypożyczający.

Jak mogę się skontaktować z wypożyczającym?

Aby skontaktować się z wypożyczającym przez email, możesz znaleźć jego adres email w podsumowaniu wypożyczenia w polu Email. Jeśli ten użytkownik podał nam swój numer kontaktowy będzie on również znajdował się w podsumowaniu zamówienia.

Jeżeli jeszcze masz do nas pytania napisz na adres pomoc@candyrent.com.

×

Odbierz -10% na pierwsze wypożyczenie!

Wystaw opinię wypożyczalni, z której usług korzystałeś wcześniej poza CandyRent i odbierz kupon na -10%!

Zaloguj się i wystaw opinię

Po zalogowaniu znajdź wybraną wypożyczalnię i kliknij Dodaj opinię na dolę strony