Pomoc

Jak anulować rezerwacje?

Rezerwację możesz anulować ze strony podsumowania rezerwacji klikając w link “Anuluj rezerwację”. Dowiesz się tam do kiedy możesz anulować rezerwację. Niestety po przekroczeniu podanego terminu nie będziemy mogli zwrócić Ci Twojej zaliczki.

Jak zrobić rezerwacje?

Rezerwacji możesz dokonać poprzez formularz na stronie głównej candyrent.com. Dodatkowo na każdej stronie wypożyczalni umieściliśmy formularz szybkiej rezerwacji nart u tego partnera. Po dokonaniu rezerwacji musisz dokonać wpłaty zaliczki za pomocą systemy płatności DotPay.

Czy można jeszcze raz otrzymać potwierdzenie rezerwacji?

Nie jest to konieczne. Wszelkie niezbędne informacje o wypożyczeniu wraz z kontaktem do wypożyczalni znajdują się w podsumowaniu zamówienia dostępnym po zalogowaniu do Twojego konta.

Jak mogę się zalogować do mojego konta?

Wystarczy, że klikniesz link “Zaloguj się” dostępny w górnym menu aplikacji. Następnie podaj login, hasło i kliknij “Zaloguj”.

Co to jest klasa nart?

Klasa nart odzwierciedla jakość nart przygotowanych dla Ciebie. Klasa Standard to podstawowa usługa, którą oferują wypożyczalnie poprzez CandyRent - to dobrej jakości narty, idealne dla amatorów i uczących się. Jeśli nie masz za sobą kilku sezonów narciarskich, to z pewnością klasa dla Ciebie. Często jednak wypożyczalnie oferują również klasę premium, która również może być odpowiednia dla Ciebie jeżeli zależy Ci na nartach z tego lub najdalej z poprzedniego sezonu narciarskiego. Przeczytaj o klasie premium tutaj.

Co to są narty premium?

Narty Premium to droższa klasa nart oferowana przez wypożyczalnie poprzez CandyRent. Ta klasa cechuje się przede wszystkim tym, że narty w niej są z aktualnego lub najdalej z poprzedniego sezonu zimowego. Dzięki temu masz pewność, że będziesz jeździć na wyjątkowo dobrych ślizgach. Narty premium, dzięki temu że są z nowych kolekcji producentów, często są zbudowane z lepszych, bardziej wytrzymałych i lżejszych materiałów.

Jak dobrać rozmiar buta?

Rozmiar buta, który podajesz w formularzu CandyRent powinien zgadzać się z Twoją długością stopy w centymetrach, która podana jest przy każdym rozmiarze. To ważne, aby sprawdzić długość swojej stopy i podać dobry numer - od tego zależy ułożenie wiązań na narcie. Zmiana tego ułożenia zajmuje trochę czasu, a wygodniej pojawić się już po dobrze przygotowany sprzęt.

Po co podawać wagę i wzrost podczas wyboru nart?

Informacje te potrzebne są nam aby specjalista w wypożyczalni mógł dobrać dla Ciebie jak najlepsze narty. Wzrost potrzebny jest aby dobrać ich długość - najlepszą i optymalną długością nart jest długość sięgająca do poziomu naszego podbródka lub czoła. Waga do przygotowania wiązań, które odpowiedzialna są za wypięcie Twoich nart w razie wywrotki.

Jak skontaktować się z wypożyczalnią?

Kontakt do wypożyczalni jest podany w podsumowaniu każdego Twojego zamówienia. Znajdziesz tam numer telefonu do pracowników wypożyczalni.

Pomyliłem się podając parametry (waga, wzrost, rodzaj nart). Czy mogę to zmienić?

Jeżeli pomyliłeś się podając parametry rezerwacji, napisz do nas maila na rezerwacje@candyrent.com z numerem rezerwacji oraz informacjami co chciałbyś zmienić. Upewnimy się, że wypożyczalnia jest w stanie zapewnić Ci sprzęt dla Twoich nowych parametrów i potwierdzimy Ci zmianę.

Chciałbym do wypożyczenia dodać następną osobę? Czy mogę to zrobić?

Niestety w tej chwili nie ma takiej możliwości. Najprościej będzie po prostu stworzyć nowe zamówienie.

Czy są jakieś zniżki na zamówienia grupowe?

Wszelkie promocje oraz zniżki na grupowe zamówienia zależne są od konkretnej wypożyczalni i jej zasad. T informacje podkreślone są w wynikach wyszukiwania, jak i na stronie danej wypożyczlani. Jeżeli nie jest to wyraźnie napisane podczas wyszukiwania i dokonywania rezerwacji, to nie są one dostępne.

Co jeżeli wypożyczalnia nie zaakceptuje rezerwacji?

Jeżeli Ci się to nie przytrafiło - nie martw się. Dotychczas jeszcze żadna wypożyczalnia nie odrzuciła rezerwacji - wszyscy nasi Partnerzy są gotowi na Twój przyjazd. Jeśli jednak tak się zdarzy, dostaniesz zwrot zaliczki, którą wpłaciłeś. Polecamy również skożystanie z innej wypożyczalni w pobliżu - sprawdź jeszcze raz wyniki wyszukiwania.

Jak szybko dostanę zwrot pieniędzy po anulowanej rezerwacji?

Pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie w ciągu dwóch dni roboczych od momentu anulowania rezerwacji.

Jak reklamować usługę rezerwacji wypożyczenia?

Wyślij nam wszelkie szczegóły reklamacji na adres reklamacje@candyrent.com wraz z numerem rezerwacji dostępnym w podsumowaniu zamówienia. Pamiętaj, że CandyRent zajmuje się reklamacją usługi rezerwacji wypożyczenia, a nie samego wypożyczenia. Jeżeli nie jesteś zadowolony z wypożyczenia w danej wypożyczalni, powinieneś zareklamować to bezpośrednio do wypożyczalni. Prześlij nam swoją opinie o takiej sytuacji, weźmiemy ją pod uwagę.

Czy narty na pewno będą dobrze dobrane? Co jeżeli nie spodobają mi się dobrane przez wypożyczalnię narty?

Narty zaproponowane przez wypożyczalnię to narty dobrane przez eksperta. Mozesz poprosić o wymiane nart jesli nie podobają Ci sie pod względem wyglądu, jednak nie jest to obowiązek wypożyczalni i zrobi to tylko w miarę możliwości. Wypożyczalnia zobligowana jest do dobrania Ci nart pod Twoją wagę, wzrost oraz styl jazdy tak, abyś miał jak największą przyjemność z jazdy oraz czuł się bezpiecznie.

Jeżeli jeszcze masz do nas pytania napisz na adres pomoc@candyrent.com.

×

Odbierz -10% na pierwsze wypożyczenie!

Wystaw opinię wypożyczalni, z której usług korzystałeś wcześniej poza CandyRent i odbierz kupon na -10%!

Zaloguj się i wystaw opinię

Po zalogowaniu znajdź wybraną wypożyczalnię i kliknij Dodaj opinię na dolę strony