Zakopane

Wypożycz narty w Zakopanem

Zakopane to malownicza miejscowość położona w powiecie tatrzańskim u podnóża gór Tatr. Przez wielu nazywana jest „zimową stolicą Polski”. W ramach granic administracyjnych Zakopanego, od Doliny Suchej Wody po Dolinę Małej Łąki, rozciąga się Tatrzański Park Narodowy. Wierzchołek Świnicy znajduje się  na wysokości 2301 m n.p.m. co sprawia, że Zakopane jest najwyżej położonym miastem Polski.

Zakopane ma duże znaczenie kulturowe dla Polski. Pod koniec XIX wieku pracowały i mieszkały tam sławne postacie polskiej kultury jak: Henryk Sienkiewicz, Władysław Orkan, Stanisław Witkiewicz, Stefan Żeromski, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Stanisław Ignacy Witkiewicz i inni. Stanisław Witkiewicz (ojciec) jest autorem tzw. stylu zakopiańskiego (zwanego też od jego nazwiska witkiewiczowskim) w budownictwie.

Najpopularniejszym stokiem jest Kasprowy Wierch - przez niektórych nazywany „Świętą górą” narciarzy w Polsce. Znajdują się tu 2 trasy dla wymagających narciarzy łączące w sobie możliwość podziwiania Tatr i uprawiania sportów zimowych.

Poza Kasprowym znajdują się tu jeszcze stoki Nosal, Polana Szymoszkowa i Centrum Rodzinnej Rekreacji Harenda. Zdecydowanie polecamy mniej zaawansowanych i początkującym narciarzom właśnie te ośrodki. Polana Szymoszkowa słynie ze wspaniałych widoków na Tatry Wysokie i bardzo wysoki standard wyciągów.

Zakopane to najpopularniejsza polska destynacja zimowa. Na zwiedzających czekają: Gubałówka, z której rozwija się wspaniała panorama Tatr, Muzem Stylu Zakopiańskiego, Krupówki - czyli najsłynniejszy deptak stolicy Tatr oraz Muzem Tatrzańskie - jedno z najstarszych muzeów regionalnych w Polsce. Fani skoków narciarskich z chęcią odwiedzą Wielką Krokiew, na której dorocznie są rozgrywane zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.

W Zakopanem znajdziecie kilka różnych wypożyczalni nart i snowboardu współpracujących z CandyRent. W tym największym Polskim ośrodku narciarskim warto skorzystać z CandyRent i mieć pewność najwyższej jakości sprzętu w czasie zimowego urlopu.

W Zakopanem znajduje się 9 wypożyczalni nart i snowboardu

od 25 zł
U Jendrka

Wypożyczalnia z ponad 15-letnim doświadczeniem.

od 30 zł
BO-SKI

Posiadamy 15 letnie doświadczenie i profesjonalną obsługę

od 45 zł
Wypożyczalnia narciarska J&J

Sieć wypożyczalni z 16-letnim doświadczeniem

brak oferty
Wypożyczalnia Chlebek Sport

Największą sieć na Podhalu Skirent.

brak oferty
Wypożyczalnia Polana Szymoszkowa

Wypożyczalnia nart na Polanie Szymoszkowej.

brak oferty
Harenda Zakopane

Ośrodek narciarsko rekreacyjny Harenda Zakopane

brak oferty
Wypożyczalnia Nosal

Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal

brak oferty
Wypożyczalnia Malczewski Sport

Sprzęt sportowy zarówno latem jak i zimą.

brak oferty
Wypożyczalnia nart Sukces

Wypożyczalnia nart i snowboardów, szkółka narciarska Sukces

×

Odbierz -10% na pierwsze wypożyczenie!

Wystaw opinię wypożyczalni, z której usług korzystałeś wcześniej poza CandyRent i odbierz kupon na -10%!

Zaloguj się i wystaw opinię

Po zalogowaniu znajdź wybraną wypożyczalnię i kliknij Dodaj opinię na dolę strony